Krása

Krásna tvár vďaka masáži

My ženy sme svojím vzhľadom niekedy ako posadnuté. Skrátka si dáme záležať. A to platí aj o tých ženách, ktoré tvrdia, že je im to vlastne jedno. Tiež som patrila k ženám, ktoré nevyznávali tony make -upu aby boli krásne. Veď prirodzená krása je najkrajšia. No lenže to platilo keď som mala dvadsať. Potom prišli deti a ja som akosi nemala čas na ,,staranie sa o seba,,. Dnes mám iba o pár rôčkov navyše a pri pohľade do zrkadla som si jedného dňa začala uvedomovať, že to čo tam vidím sa mi nepáči. Rada sa smejem ale odmietam nosiť okuliare a tak sa mi stalo, že mám nepeknú vrásku okolo úst a čo ma naozaj dostalo – tú škaredú mračiacu vrásku medzi obočím.

Nezdravý životný štýl sa na pleti podpíše

Bože pridáva mi to teda pekných pár rokov navyše. Začala som zvažovať ako sa z toho dostať. Drahými krémami? Jasné a moja peňaženka zažije tornádo pri metóde pokus omyl. Plastika a všelijaké zákroky – to ma úprimne nesmierne desí. Pre istotu som mrkla na pár videí a ďakujem neprosím. Zrejme som útlocitná ale až tak mi nezáleží na vypnutej pleti aby som ľahla pod ruku plastického chirurga. Takže som investovala trochu času a pustila sa do hľadania alternatívnejších foriem zbavovania sa vrások. Naskočila mi jedného dňa na obrazovku reklama na masáž tváre valčekom. Sama sebe som sa smiala, že aká hlúposť a už som sa videla ako si mädlím tvár tým valčekom a čakám na zázrak.

Tak som hľadala možnosti na internete

O pár dní neskôr som si nadávala do hlúpych a smiala sa sama sebe, keď som sa odhodlane s mojím novým masážnym pomocníkom postavila pred zrkadlo kúpeľne. Áno samozrejme, že som si ho kúpila… Dávam tomu týždeň a som zvedavá čo je to za zázrak. Bohužiaľ trpezlivosť nie je moja silná stránka. A tak som si kúpila obyčajný hydratačný krém s kolagénom a každý deň v tom týždni som si večer masírovala tvár. No poviem Vám bola som na konci týždňa poriadne prekvapená, keď som si nielen ja ale aj ľudia v mojom okolí všimla zmenu. Tá nenávidená vráska mizla. Ako vážne, vytrácal sa aj ten tlak v oblasti čela. Už som nemala pocit že sa mračím automaticky. Mala som z toho fakt veľkú radosť a rozhodla som sa v masážach pokračovať. Uvidíme aký celkový efekt to časom prinesie. Nateraz som viac ako spokojná. Kto by to bol povedal, že niečo tak banálne a obyčajné ako päť minútová masáž dokáže za taký krátky čas spraviť tak veľké zmeny.