Nezařazené

Tantrická masáž

Tantra masáž – už ste sa s ňou určite stretli v médiách, článkoch, reklamách atd. Často krát je zamieňaná za rôzne typy erotických masáží. Veď koľko krát sa spomína tzv. masáž so šťastným koncom. Ale je to skutočne tak? Je jej cieľom len vyvrcholenie alebo niečo trošku iné? Na začiatok by sme mali zadefinovať čo to tantra masáž vlastne je. V prvom rade je to komplexný rituál zameraný na telesnú i duševnú stránku klienta. Jej zameraním je vrátiť sa k akémusi základnému mužskému alebo ženskému princípu a tým sa stať slobodnejším a autentickejším vo svojich prejavoch. Je určená mužom aj ženám, výborná je taktiež pre páry.

tantra masaz

Tantrická masáž sa skladá z niekoľkých fáz alebo častí. V jej úvode je dôležitý rozhovor masérky a masírovaného, počas ktorého sa dohadujú presné pravidlá masáže, a tým vzniká určitá vzájomná dôvera a otvorenosť. Získanie dôvery je veľmi dôležité pretože počas masáže sa masérka bude prirodzene dotýkať aj v oblasti intímnych partií, pričom tieto dotyky ľudia štandardne tolerujú výhradne svojmu sexuálnemu partnerovi. Masáž pokračuje vzájomným zladením masérky aj masírovaného a to jednak zladením dychu ale aj celkového naladenia a „duchovného vlnenia“.

tantra masaz

Nasleduje samotná masáž ako taká- je značne podobná klasickej celotelovej masáži s obohatením o masáž erotogénnych zón alebo bodov. Masáž hlavy a krčnej chrbtice je veľmi uvoľňujúca, odľahčuje najviac zaťažované časti tela, masáž končatín (ramená ruky, nohy a chodidlá) prináša nie len úľavu a uvoľnenie, nachádza sa na nich asi veľké množstvo rôznych erotogénnych bodov, masáž pokračuje cez hrudník, brucho až do oblasti intímnych partií. Tu už to pokračuje podľa dohody masérky a masírovaného. Pri celkovom uvoľnení tela, úľave od bolestí a príjemnej stimulácií môže dôjsť až k samotnému vyvrcholeniu. Masáž však netlačí na sexuálny výkon ako taký čo odbúrava psychický tlak a práve to býva často receptom na správne sexuálne vyladenie tak potrebné pre vyvrcholenie. Na záver ostáva už len povzbudiť všetkých milovníkov masáží aby neváhali vyskúšať aj túto krásnu uvoľňujúcu masáž.