Nezařazené

Všetky staré budovy potrebujú krtkovanie potrubia.

Niekedy problémy s vašim odpadovým potrubím nezačínajú iba spomaľovaním odtoku vody v kuchynskom dreze alebo sprchovacom kúte. Hlavne v starších budovách je veľmi často prítomný nepríjemný zápach, ktorý sa šíri z kanalizácie a znepríjemňuje život obyvateľom. Takže aj vtedy je čas na prečistenie odpadového potrubia odborníkmi na krtkovanie a čistenie kanalizácie. Ak máte podobný problém a nachádzate sa v Bratislave alebo blízkom okolí, kontaktujte krtkovanie Bratislava a čoskoro máte po starostiach.

reštaurácia

Pravidelné krtkovanie je vhodné hlavne tam, kde odpadové potrubia slúžia na odvádzanie odpadu z vysoko frekventovaných miest. Ide hlavne o bytové domy, reštaurácie, základné a stredné školy, kaderníctva, bary… Také základné školy, kde je obrovské množstvo žiakov a navyše kanalizačné potrubia sú nesmierne zaťažované pridruženými školskými jedálňami, potrebujú preventívne krtkovanie minimálne jedenkrát ročne. No často sú odborníci na krtkovanie privolaní až k havarijnému stavu, kedy už vyliaty odpad z kanalizácie spôsobil značné škody.

oprava kanalizácie

A dnes sú už služby krtkovania kanalizácií dostupné po celom Slovensku a sú aj veľmi cenovo prijateľné. Navyše vám privolaní odborníci ponúknu čistenie kanalizácie a potrubia tými najmodernejšími prístrojmi a postupmi. Najčastejšie je používané vysokotlakové čistenie, ktoré je veľmi šetrné k stenám potrubia a je aj veľmi efektívne. Po takomto čistení sú steny potrubia ako nové bez nalepených nánosov, ktoré časom dokážu spôsobiť havarijné upchatie potrubia. V starších budovách však vysokotlakové čistenie nemusí postačovať, pretože problémom sú poškodené staré časti potrubia. Takéto miesta odborníci na krtkovanie odhalia monitoringom potrubia kamerovým systémom. Takéto poškodené potrubie si vyžaduje iný prístup, no vyškolení pracovníci si vedia poradiť s každým problémom.