Nezařazené

Objednanie obedov Bratislava

Keď sa povie obedové menu, mnohým zažiaria oči a povedia si jednoznačné áno pre využitie ponúkaných služieb, ktoré sú spojené aj so samotným dovozom jedla na požadované a vami zadané miesto. Takže milí pracovníci, ktorí vstávate so zámerom vykonania určitej práce, za ktorú máte zaplatené, čo sa týka jedla, viete si poradiť aj takýmto spôsobom a to využitím našich služieb. Jedlo si môžete objednať k vám domov a možno že vám táto možnosť príde viac ako vhod bez ohľadu na to, či ste milé dámy na materskej dovolenke a popri vašich materských povinnostiach a vašom vyťažení, nestíhate venovať príprave jedla dostatočný čas alebo jednoducho pracujete z domu, kde máte svoj pracovný kútik alebo kanceláriu, prispôsobenú na tento účel. Určite aj vy oceníte možnosť dovozu obedu k vám domov.

obed č.1

Obedové menu Bratislava si môžete vybrať z našej aktuálnej ponuky z vopred pripraveného a zverejneného jedálneho lístka. Na výber je hneď niekoľko možností. Pripravujeme zdravé, chutné a výdatné jedlá, ktoré vám dodajú potrebnú dávku energie pre vaše fungovanie počas dňa. Nielen, že sa po dobre a s láskou pripravenom gurmánskom jedle, obohatenom a zdravé koreniny a bylinky, budete cítiť nasýtený, ale aj plní energie a fit. A práve to je našou motiváciou pri príprave chutných pokrmov, aby jednotlivci, ktorí si u nás jedlo objednajú, boli spokojní po všetkých stránkach.

obed č.2

Na príprave jedál pracuje tím vyškolených kuchárov, ktoré sú vo svojom fachu jednotkou na trhu. Ak by ste predsa len, mali nejaké špeciálne požiadavky a návrhy, čo sa týka daných jedál, pokojne nás oslovte prostredníctvom emailu alebo telefonicky. Našou doménou je rásť a posúvať sa vpred, takže sme otvorení novým nápadom, ktoré nás vedú k jednotlivým vylepšeniam. Poskytujeme rozvoz zabaleného jedla, ktoré je dodané na stanovený čas a pripravené na konzumáciu.