Nezařazené

LED cencúle

K zime, mrazu a Vianociam neodmysliteľne patria ľadové cencúle. Nie každý rok je vianočný čas krásne mrazivý aby nám tieto mohol poľahky vyčarovať. Preto neodolajte ponuke a zakúpte si svetelné led cencúle. Tieto predsa len patria k vianočnej výzdobe hádam každý rok a preto aby to nebolo inak ani tento rok, vyberajte si z našej ponuky LED cencúľov v rôznych previsoch, dĺžkach ale aj farebných prevedeniach ako je napríklad teplá biela alebo studená biela.

čaro snehu

Pomocou svetelných LED cencúľov si ľahko môžete vyčarovať krásnu výzdobu svojho domu, terasy, balkóna, okna či naopak, je možné ich použiť aj pre výzdobu a teda vianočné osvetlenie aj do barov, kaviarní, cukrární či mnohých iných podnikov. Jednoducho sa hodia všade tam, kde si prajete vyčariť tú pravú zimnú vianočnú atmosféru.

Jedná sa prevažne o vonkajšie použitie týchto LED cencúľov, no v konečnom dôsledku je možné ich použiť aj v interiéri. Na ich čare svetiel to nič nezmení. Všetky svetelné LED cencúle sú dodávané bez prívodného kábla.

krása svetiel

Počet LED na každú reťaz svetelných cencúľov je závislý od výberu dĺžky previsu čo znamená že v ponuke nájdete previsy LED svetelných cencúľov s previsom 0,5m kde je celkový počet LED 60 ks a šírka LED reťaze je 3m. Celková dĺžka cencúľov je rozdelená do dvoch spájacích segmentov pomocou easy- connect. Pri týchto LED svetelných cencúľoch sa môžete rozhodnúť pre LED svetelné cencúle s takzvanou funkciou flash efektom, čo znamená, že každá piata dióda bude blikať. Tento efekt vyčarí v konečnom dôsledku dojem trblietavého svetla. Pri LED svetelných cencúľoch 4,5×0,8m s previsom 0,8m a počtom LED 180 si taktiež môžete vyberať z ponuky,,s“ alebo,,bez“ flash efektu. Tie isté parametre samozrejme platia aj pri LED svetelných cencúľoch s previsom 1,5 metra. Všetky tieto LED svetelné cencúle majú ochranu krytia IP67 a preto sú vysoko bezpečné pri prašivosti ale aj krátkodobom ponorení do vody či vlhkom prostredí.