Nezařazené

Lacne matrace

Posteľ je náš verný priateľ, ktorý sa nám odvďačí po náročnom pracovnom dni. Kvalitný matrac je preto základom vašej postele a z toho vyplývajúc kvalitného spánku, ktorý jednoznačne všetci potrebujem pre správne fungovanie v bežnom živote. Spánok na nekvalitnom matraci sa odrazí nielen vo vašej výkonnosti ale aj v zdraví kĺbov a chrbtice. Preto treba k výberu matracu pristupovať zodpovedne.

spanok

Segum sa venuje výrobe matracov už od roku 1992. Vzhľadom na túto dobu máme za sebou už množstvo skúseností pre výrobu kvalitných matracov. Naše matrace rozdeľujeme do kategórií: Sendvičové a pružinové. Všetko má svoje výhody aj nevýhody a preto sa o typ matracu môžete rozhodnúť na základe svojich vlastných referencií.

Rozhodli sme sa pre vás vybrať niekoľko modelov práve z tých najlacnejších matracov. Určite sa tomu vaša peňaženka poteší. Nižšie ceny však neznamenajú, že ide o nekvalitné produkty.

spanok2

Prinášame vám prehľad:

  • Sonata wave matrac – Ide o sendvičová matrac z EVO – CME peny. Obsahuje snímateľný bavlnený poťah s nanočasticami striebra, ktoré pôsobia antimykoticky, antibakteriálne a antivírusovo. Matrac je obojstranný s rôznou tvrdosťou. Od 163€.
  • Atlas kokos matrac – Ide o pružinový matrac z elastickej peny KOMFORT. Je vhodnejší pre osoby, ktoré preferujú tvrdšie matrace. Obsahuje snímateľný bavlnený poťah s nanočasticami striebra, ktoré pôsobia antimykoticky, antibakteriálne a antivírusovo. Pre udržanie tvaru má matrac vystužené boky. Od 182€.
  • ESLINE PUNKTOFLEX 7fyzio – Ide o taštičkový matrac s kvalitnou pružinou z peny SENSIO. Ide o príjemnú penu, ktorá sa veľmi dobre prispôsobuje tvaru tela. Obsahuje snímateľný bavlnený poťah s nanočasticami striebra. Ide o obojstranný matrac s rôznou tvrdosťou. Od 198
  • EVOLUTION memory – Ide o sendvičový matrac s kombináciou pamäťovej peny MEMORY. Matrac dobre reguluje telesnú teplotu. Poťah je ušitý z medicínsky upravených bavlnených vlákien a polyesterového vlákna. Od 201€.
  • DREAM memory sanitized – Ide o sendvičový matrac v kombinácií dvoch najkvalitnejších pien. Takisto je pokrytý snímateľným poťahom s nanočasticami striebra. MEMORY pena je umiestnená na extra vysokej vrstve certifikovanej švajčiarskej HR pene SANITIZED. Máte možnosť si zvoliť medzi tvrdšou a mäkšou stranou matraca. Od 352€.