Nakupovanie

PK GROUP dodáva plastové obaly a prepravky

Niekedy je jednoducho rýchlosť rozhodujúca. Stane sa, že niektoré produkty, tovary alebo komodity potrebujeme hneď alebo vo veľmi krátkom čase. Vtedy hľadáme všemožné riešenia, ako by sme takýto tovar nakúpili u dodávateľa, ktorý nám vie všetko dodať rýchlo. PK GROUP je spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom prepravných plastových a manipulačných obalov, prepraviek, ale má napríklad aj pojazdové kolieska, pre firmy z rôznych odvetví, výroby alebo priemyslu. Výhodou je naozaj rýchle dodanie a 99 % tovaru na sklade, ktorý si objednáte a môžete ho mať takmer hneď. Pokiaľ by ste chceli ceny ešte výhodnejšie ako sú, môžete sa informovať na zaujímavý systém zliav a benefitov, napríklad pri množstevných nákupoch, ktoré firma ponúka.

pojazdové koliesko

Okrem toho môžete v ponuke nájsť veľmi kvalitné vozíky na manipuláciu s prepravkami, ktoré firma aj priamo vyrába sama. Sortiment obalov zahŕňa v prvom rade obľúbené a používané KLT prepravky, ale aj iné prepravky zamerané podľa druhu tovaru, napríklad na ovocie a zeleninu, priemyselné, boxy, termoboxy, prepravky na fľaše a podobne.

prepravka

Prepravky sú vyrobené z odolných materiálov a preto im nevadí ani olej či kyselina, dajú sa pekne stohovať, teda ukladať na seba alebo vedľa seba. Jednoducho pohodlná a dobrá manipulácia je tu zaručená. Farebnosť prepraviek sa dá objednať tiež, nad určitý počet kusov.

Prepravné obaly spĺňajú samozrejme aj všeobecné normy a štandardy. Sortiment nezabúda ani na dôležité europrepravky, ktoré môžu mať napríklad aj veko, prípadne byť perforované alebo skladacie. Je teda zrejme, že tu nájdete veľký výber prepraviek, boxov ale aj príslušenstva, ktoré by sa vám ešte k manipulácii s prepravkami alebo tovarom mohol hodiť, napríklad aj spomínané vozíky. Navštívte linky v tomto článku alebo webové stránky spoločnosti PK GROUP a zistite ešte viac!