Nezařazené

LED žiarovky E27

V súčasnosti máme na trhu naozaj širokú škálu svietidiel, a niet divu, že niekedy sa nad ich výberom poriadne zapotíme. Už niekoľko desaťročí patria medzi stálych favoritov LED žiarovky so štandardným závitom E27. Svoju obľúbenosť si zaslúžia vďaka dlhej životnosti, úspornosti a ekologickosti. Svojím moderným a praktickým štýlom skvelo zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Okamžite sa rozsvietia na maximálne dosiahnuteľnú svietivosť, a sú odolné aj voči častému a opakovanému zapínaniu a vypínaniu.

žiarovka

Najširšiu ponuku týchto LED žiaroviek E27 nájdete v spoločnosti LEDprodukt s. r. o.. Ponúkajú rôzne druhy žiaroviek z hľadiska výkonu, z hľadiska uhla svietenia alebo typu farebnosti. Na rozdiel od iných, lacnejších variantoch, sa vám nestane, že žiarovka bude po vypnutí jemne svietiť či blikať, a to vďaka zabudovanému tzv. CCD DRIVERu. Dbáme na kvalitu všetkých komponentov, a všetky naše LED produkty majú CRI80. Pri každom z jednotlivých druhoch si môžete zvoliť z troch farieb – teplej (3 000K), neutrálnej (4 000K), či studenej bielej (6 000K). Výber záleží od vkusu a účelu zákazníka. Pri pracovnej aktivite sa odporúča studená biela, pri oddychovej činnosti vám spríjemní atmosféru teplá farba. Naopak, neutrálna biela sa hodí k akejkoľvek činnosti.

ledka

Jedným z typov LED žiaroviek E27 je aj DUAL-WHITE, ktorá je výnimočná svojou možnosťou nastavenia bielej farby (studenej – neutrálnej – teplej) plynulým prechodom pomocou diaľkového ovládača. Ako ďalšie plus si môžete nastaviť stmievanie (intenzitu osvetlenia), ako aj nočný režim. Ďalším typom sú RGB-W žiarovky, kde sa stretáva kombinácia farieb RGB s teplou alebo studenou bielou. Absolútnym hitom a novinkou je LED žiarovka RGB + DUAL WHITE, ktorá predstavuje kombináciu všetkých vyššie spomenutých typov. Ak ste priaznivcom klasického štýlu žiaroviek, vhodnou voľbou pre vás je tzv. RETRO LED žiarovka, ktorá patrí do edície RETRO FILAMENT. Svojím tvarom sú navrhnuté podľa podoby prvých klasických žiaroviek, a zároveň svojimi vlastnosťami predstavujú to, čo sa od moderného osvetlenia požaduje.