Nezařazené

Klimatizácia pre Bratislavu a okolité okresy

Klimatizácie Bratislava sú profesionálne predávané, montované, predpripravené, čistené a servisované spoločnosťou Masterklima, s.r.o. Ich pracovníci vybavia vaše požiadavky a vďaka niekoľkoročným skúsenostiam s klimatizáciami z Rakúska vám klimatizáciu nainštalujú priamo podľa rakúskych štandardov – teda kvalitne, čisto, ale hlavne s príjemným prístupom. Masterklima, s.r.o. vo svojej práci používa kvalitné zariadenia najvyššej kvality, ktorú poskytujú značky ako Samsung, Midea alebo Daikin. Tak, ako pomaly stúpajú priemerné ročné teploty na Slovensku, najmä počas letných mesiacov, priamo úmerne stúpa aj počet klimatizačných jednotiek, ktoré si za posledné roky zaobstarávali majitelia domov.

klimatizácia

Okrem rôznych výhod je priaznivým atribútom aj ich cena, ktorá nie je prehnane vysoká. Moderné klimatizácie sú užitočným doplnkom aj vďaka tomu, že okrem ochladzovania sú schopné zabezpečiť aj vykurovanie a čistenie vzduchu. Masterklima, s.r.o. sa vám postará o klimatizáciu od jej prípravy až po servis. Počas montáže sa nemusíte obávať neporiadku a nekvalitne odvedenej práce. Pri montáži sa využíva najmodernejšia technológia a taktiež sa dbá na zákazníka, takže podlahy, steny a okolitý nábytok sú zakryté. Po tom, ako je klimatizácia namontovaná, firma poskytuje aj čistene, inak nazvané profylaktický servis.

klimatizačná jednotka

K vašej klimatizácii pristupujú ako k svojej vlastnej, a preto čistenie aj dezinfekciu vykonávajú tak, aby zamedzili vzniku možných chorôb spôsobených znečistenou klimatizáciou. Ak si nie ste istý výberom klimatizácie, môžete sa na túto spoločnosť obrátiť a využiť ich služby bezplatného odborného poradenstva. Pracovníci vám vedia najlepšie poradiť, kde je dobré klimatizáciu umiestniť, alebo akú značku zvoliť. Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis klimatizácii, ktorý bude pre vás k dispozícii. Služby tejto firmy môžete využiť v okresoch Dunajská Streda, Bratislava, Galanta, Senec, Trnava, Komárno, Šaľa, Šamorín, Nitra a Pezinok.

https://goo.gl/maps/waJ681xcAFTb63LKA