Nezařazené

Hľadáme posily – upratovanie GRANT

Máte pozitívny vzťah k poriadku, ste zodpovedná, čistotná, praktická a máte skúsenosti s upratovaním? Ak ste odpovedali áno, tak hladame pani na upratovanie Poprad a pravdepodobne vás zaujme ponuka spolupráce s upratovacím servisom GRANT. Naše služby poskytujeme v rámci východného Slovenska, a to v Poprade, Vysokých Tatrách, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi. Naše služby sú na vysokej úrovni, vždy sa usilujeme zabezpečiť najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka, o čom svedčia aj pozitívne referencie klientov, ako aj naše dlhoročné skúsenosti. Preto pri práci využívame najdostupnejšie moderné technológie, disponujeme vyškoleným personálom a v neposlednom rade sa usilujeme neustále posúvať.

upratovanie pani

V prípade záujmu budúcim klientom vytvárame cenovú ponuku v závislosti od miery poskytovaných služieb. Výhodou našich služieb je aj dostupná cena. V rámci pravidelného upratovania vieme poskytnúť služby ako bežné upratovacie práce, strojové čistenie podláh, čistenie kobercov, umývanie okien či chemické čistenie podláh. Bežné upratovacie práce od nás sú okrem iného vysávanie kobercov a stoličiek, zametanie umývateľných podlahových plôch, upratanie sociálnych zariadení a kúpeľne, umývanie drezov a kuchyniek, utretie kancelárskych spotrebičov, vyprázdnenie a umytie odpadkových košov a popolníkov či utretie a vyleštenie nábytku.

upratovanie

Čistenie kobercov vykonávame hĺbkovým extrakčným čistením prostredníctvom extraktora a jednokotúčového stroja. Vykonávame tiež strojové čistenie tvrdých podláh za pomoci kotúčových strojov a podlahových automatov. Čistenie čalúneného nábytku u nás prebieha tzv. vlhkou cestou, čo znamená tepovanie – metódou, pri ktorej sa do textílie vháňa roztok čistiaceho prostriedku a zároveň sa odsáva. Chemické čistenie podláh spočíva v čistení chemickými prostriedkami, odsatí a neutralizáciou povrchu podlahy. GRANT servis sa ďalej zaoberá aj expresnou dezinfekciou priestorov – priemyselná dezinfekcia je vykonávaná do 24 hodín, rovnako chemická dezinfekcia prostredníctvom postrekov. Možná je tiež dezinfekcia ozónom – v uzavretom priestore sa generuje potrebné množstvo ozónu na komplexnú dezinfekciu priestorov. Ak máte záujem o spoluprácu alebo o naše služby, viac informácií vrátane kontaktov nájdete na príslušnej webovej stránke.