Nezařazené

Tantra masáže nie sú len o rozkoši

V našom okolí vzniká veľa podnikov a služieb z rôznych odvetví, že človek už skrátka nestíha vyskúšať všetky. Má určité svoje povinnosti a svoj čas venuje iným veciam. Aj napriek tomu sú tu ale služby, ktoré rozhodne stoja za zmienku a minimálne len z dôvodu, že vám prinesú kvalitný relax. Pokiaľ tušíte, že tým máme na mysli nejaký masážny salón, máte pravdu, ste blízko, ale konkrétne chceme poukázať na atraktívne tantra masáže.

kvety, deka, masáž

A tie sa oproti tým klasickým predsa len odlišujú. A to napríklad tým, že sa zaoberajú celým telom a okrem toho intenzívne pracujú s erotogénnymi zónami a intímnymi bodmi tela. Pretože na rozdiel od klasických masáží sa pri tej tantrickej narába so sexuálnymi energiami. Preto sa pri nej napríklad stretávame aj s nahotou- nahou masérkou a tým, kto je masírovaný.

  • Takáto senzuálna masáž však nie je určená a prospešná len pre mužov. Môžu ju absolvovať aj ženy alebo ideálna je tiež pre páry, pričom masér/ka je všeobecne vždy opačného pohlavia ako zákazník(ak si zákazník nevyžaduje personál rovnakého pohlavia).

A keď sme spomenuli jej prospešnosť pre obe pohlavia, zamerajme sa opisom na niektoré konkrétnejšie účinky:

sexy modelka

Tak napríklad tým, že dokonale uvoľnenie napätie a stres, je prevenciou pred vznikom úzkostných či depresívnych stavov, no takisto reguluje krvný tlak a je prevenciou pred problémami s vysokým krvným tlakom, ktorý môže viesť k infarktu.

Potom je ale známe, že takisto zvyšuje libido a dokáže vrátiť chuť na sex, čo opäť platí pre obe pohlavia. V neposlednom rade je prospešná aj pre páry, ktoré do svojho intímneho života potrebujú zaradiť nejakú atraktívnu novinku a iskru.

U mužov má tendenciu liečiť problémy spojené s erekciou, ktoré sú vyvolané napríklad buď spomenutým nízkym libidom, alebo predčasnou ejakuláciou. Práve s tantrickou masážou sa dá najlepšie trénovať oddialenie ejakulácie, nakoľko kvalitná tantra massage trvá asi hodinu a pritom pracuje so sexuálnym napätím.