Nezařazené

Prečo si vybrať polygél pri modeláži nechtov?

Vynález polygélu vo svete nechtov vyvolala pozitívne ohlasy, dokonca revolúciu. Je to inovatívny produkt, ktorý sa používa pri modeláži nechtov. Dokážete s ním vytvoriť príťažlivú manikúru s početnými výhodami, ktoré neponúka gél ani akryl. Nezáleží na tom, akú dĺžku alebo tvar majú vaše prírodné nechty. Nezáleží na ich type.

proces manikúry

Čo je to polygel na nechty
Polygél nesie v sebe výhody oboch svetov. Je to kombinácia gélu a akrylu. Tak vznikol tento jedinečný produkt, ktorý sa aplikuje na nechtové ložko. Je to ľahký materiál, flexibilný, pevný, vyzerajúci prirodzene. Stačí vám aj tenká vrstva. Materiál je dostatočne silný a tak sa minimalizuje riziko prasknutia či iného poškodenia nechtov.

Pravidlá nanášania polygélu
Ako každý materiál aj polygél vyžaduje špeciálnu techniku pri jeho nanášaní. Predtým si klasicky odstránite kožtičku okolo nechtov, upravíte tvar nechtu, očistíte povrch, teda pripravíte nechty k modeláži. budete potrebovať základovú bázu (base coat). Potom sa polygél aplikuje na nechtovú platničku priamo z tuby kovovou lopatkou. Je priľnavý. Modeluje sa podľa vášho vkusu a preferencie. Precíznou prácou dosiahnete výborné výsledky a hlavne krásnu, estetickú manikúru za ktorou sa otočí nejedna dáma. Od vašej lampy závisí, za akú dlhú dobu vytvrdne.

Trvanlivosť a odolnosť
Ďalšími výhodami polygélu sú trvanlivosť a odolnosť. Pri manikúre sa hodnotí všetko. Zákazníčky sú náročné a chcú krásnu farbu, lesk alebo matnosť podľa preferencie a svojský tvar. Odolnosť a trvanlivosť sa našťastie s nimi nevylučuje. Viete sa vyhnúť mechanickému poškodeniu, napríklad od poškrabania, tlaku ale aj vplyvom látok. a vplyvu častého umývania rúk.

šedá manikúra

Jednoduchosť
Vaše nechty sa následne vybrúsia a polygél sa doplní. Nechtový povrch sa udrží nedotknutý. Polygél vám dopraje pocit luxusu a radosti z manikúry.

Ponuka od Dnails
Dnails vám ponúka polygély v tubách alebo okrúhlom obale najbežnejších farieb v množstve od 30 gramov do 60 gramov. Najvačšiu ponuku tvorí ružová farba v odtieňoch natural pink, natural light pink, pink glitter, natural glitter farby natural pink, natural light pink, natural glitter, soft pink, barbie pink, multi pink, pink rose alebo pastel pink. Telové odtiene sa nazývajú cover, nude glitter. Biele až prehľadné super white, clear, white glitter, milky white. Broskyňovú máme peach glitter. Exotickejšie sú napríklad pastel blue, galaxy clear.