Online

Online svet

V dnešnom online svete už môžeme robiť čokoľvek, pretože doba moderných technológií strašne veľmi pokročila. Poďme si povedať, čo na sociálnych sieťach a internete môžete robiť a ako ich využiť.

Počúvanie hudby

Počúvanie hudby môže byť taká forma odpočinku, kedy aspoň prídete na iné myšlienky. V dnešnej dobe už na internete nájdete akúkoľvek hudbu – stačí si len vybrať tú, ktorá sa vám páči.

s

Google recenzie

Chcete sa pozrieť na nejakú firmu alebo obchod, aké má recenzie? V dnešnej dobe to už nie je žiadny problém. Skoro každý podnikateľ, firma, alebo obchod má na Google svoje hodnotenie a na to vy sa môžete pozrieť. A tak zistíte, či je tá firma kvalitná alebo nie je.

Pomoc

Hľadáte pomoc napríklad právnika? Potom si jednoducho stačí do vyhľadávača napísať právnik a mesto v ktorom žijete. A vybehne vám množstvo odkazov, na ktoré sa môžete pozrieť a prípadne si z nich vybrať. Ja som takto raz tiež takto zháňala právnika a našťastie som našla takého, ktorý mi naozaj pomohol a nestál ani veľa peňazí.

Online nakupovanie

Dneska rád nakupuje každý, nech je to čokoľvek. Ja mám ale online snáď ešte oveľa radšej ako klasické nakupovanie, všetko si totiž môžete pozrieť z pohodlia domova a nemusíte nikam chodiť. To je výhod, čo?

s

Hranie hier

Ako malá som na počítači hrala rôzne oddychové hry a celkom ma to bavilo. Spomínam si na to, ako by to bolo včera. Medzi moje najobľúbenejšie hry patril jednoznačne Mario, ktorého som hrala skoro furt a strašne ma to chytilo. Niekedy som hrala hry aj so sesternicou a to boli zase hry pre dvoch, tá hra sa volala Oheň a voda.

Investovanie

Pokiaľ ste na internete už trochu zbehlejší a viete, čo a ako, určite vám nebude cudzí pojem investovania, kedy svoje peniaze môžete investovať a ony vám potom za nejaký čas samy zarobia. A nielen zarobia, ale ešte ich aj ochránite pred infláciou.