Nezařazené

Odolné palety z plastu

Ak vo vašom podnikaní pracujete s objemným tovarom, určite viete, akým skvelým pomocníkom sú palety. Uľahčujú skladovanie, transport, ale aj samotný predaj zákazníkovi. Keďže je ich využívanie intenzívne, je veľmi dôležité vlastniť kvalitné a odolné palety, na ktoré sa môžete spoľahnúť. A presne také palety pre vás vyrába spoločnosť Schoeller Allibert. Palety od spoločnosti Schoeller Allibert vás môžu zaujať v prvom rade materiálom, z ktorého sú vyrobené. Nejde totiž o bežné drevené palety, ale o palety vyrobené z kvalitného plastu, plastové palety na predaj Schoellerallibert. Tento materiál so sebou prináša množstvo výhod. Ako iste viete, drevené palety sa opotrebovávajú nielen samotným nákladom, ale aj vlhkosťou.

palety

To však pri plastových paletách nehrozí. Môžete ich skladovať vo vonkajších nekrytých priestoroch bez obáv, že ich vlhkosť zničí. Rovnako sa nemusíte obávať napadnutia paliet škodcami. Práve preto nemusíte plastové palety od spoločnosti Schoeller Allibert ošetrovať špeciálnymi nátermi. Veľmi jednoducho ich udržíte v čistote, pretože sú ľahko umývateľné. No nielen materiál stojí za zmienku. Určite by sme chceli vyzdvihnúť aj premyslenú konštrukciu a tvar paliet. Vyberať si môžete z veľkého množstva tvarov a veľkostí paliet, a to presne podľa vašich potrieb.

drevene palety

Či už chcete na paletu uložiť ľahší náklad alebo potrebujete naložiť ťažký a rozmerný tovar, v ponuke spoločnosti Schoeller Allibert nájdete paletu podľa vašej predstavy. V obľúbenom e-shope Schoeller Allibert nájdete aj mnohé ďalšie produkty, ktoré vám uľahčia vašu prácu. Nakúpite tu populárne skladacie prepravky, uzamykateľné prepravky, prepravky na nápoje, vedrá, IBC kontajnery, ale aj vozíky. Kúpou produktov od spoločnosti Schoeller Allibert získate kvalitné výrobky s dlhou životnosťou, s ktorými sa dá jednoducho manipulovať. Navyše sú vyrobené zodpovedne a so zreteľom na životné prostredie.