Nezařazené

Nerezové zábradlie Vás očarí na prvý pohľad

Stalo sa súčasťou nielen obchodných komplexov, ale aj moderných bytových domov ale samotných rodinných domov. Jeho prioritná funkcia na ktorú je určené je samozrejme bezpečnosť, bez pevného a stabilného zábradlia by sa zo schodísk či terás a balkónov stali ľahko veľmi nebezpečné miesta, na ktorých by nebol žiadny problém prísť k škaredému úrazu. Čo tak spojiť bezpečnosť a moderný dizajn do jedného celku? V tomto prípade jednoznačne vyhráva zábradlie nerezové, ktoré funkčnosťou, kvalitou, pevnosťou a trendovým vzhľad dodáva každému priestoru úplne nový rozmer a zmodernizuje ho na nepoznanie.

nerezové zábradlie

Navyše, čo poteší – udržiava sa veľmi jednoducho, je odolné aj voči nepriaznivému počasiu a nečistotám z ovzdušia, takže sa bude nádherne lesknúť a ligotať vždy a za všetkých okolností, stačí ho pretrieť handričkou a raz za čas prípravkom určeným na nerez. Čo na to poviete? Nakoľko je hlavnou funkciou zábradlia bezpečnosť priestorov, je vhodnejšie zvoliť také, ktoré bude túto úlohu spĺňať stopercentne – čo nerezové zábradlie svojou stabilnou pevnosťou nepochybne zvládne. Spoločnosť LM – MONT s.r.o. sa zaoberá výrobou nerezových zábradlí na mieru do všetkých priestorov, kde ho nevyhnutne potrebujete.

nerezové stĺpiky

Môžete si zvoliť typ nerezového zábradlia, ktorý sa Vám do konkrétneho priestoru či už interiérového alebo exteriérového hodí najviac – buď len samotné zábradlie bez výplne, alebo zábradlie so sklenenou výplňou so sklom podľa Vášho výberu, ktoré je po estetickej stránke skutočne oku lahodiace. Sklenená výplň je pevná a odolná takže môžete byť bez obáv, bezpečnosť zábradlia zostane zachovaná po každej stránke. V prípade akýchkoľvek otázok nám pokojne zavolajte, radi Vám na nich zodpovieme, prípadne poradíme, ak si nie ste istí svojim výberom. Ak máte záujem o cenovú ponuku, vypracujeme Vám ju na základe Vami zadanými údajmi a zašleme do e- mailu v čo najrýchlejšej možnej dobe.