Nezařazené

Moderná kúpeľna pre každého

Veľmi dôležitou súčasťou každej domácnosti je kúpeľňa. Tato miestnosť je využívaná najmä z praktickej časti a niekedy jej dizajnu a zariadenie nevenujeme takú pozornosť ako by si zaslúžila. Kúpeľňa pritom môže byť dokonalou miestnosťou, ktorá očarí každú návštevu. To či máte kúpeľňu spojenú a WC je len na vašich preferenciách. Dôležitou súčasťou každej kúpeľne je však vaňa alebo sprchovací kút. Každé ma svoje výhody a nevýhody a vy musíte vedieť, čo je pre vás lepšie. Väčšie domy nám dávajú možnosť aj viacerých kúpeľni a použiť môžete obidvoje. Z praktickejšieho hľadiska je viac obľúbený sprchovací kút.

swklenená zástena

A v dnešnej dobe sú nielen jednoduché na prípravu, ale aj neskutočne moderný a štýlový kúsok kúpeľne. Dnešné sprchovacie kúty už nevyžadujú žiadnu vaničku, do ktorej musíte vstúpiť. Dokonca nepotrebujete na sprchovacom kúte ani otváracie dvere. To práve čaro je práve v sklenenej zástene. Luxusný sprchovací kút vytvoríte priamo na dlažbe v kúpeľni, samozrejme správnym vyspádovaním. Najlepšie osadenie je v rohu miestnosti. Na zvyšnú stranu do priestoru osadíte jednoduchú sklenenú zástenu, od podlahy až po strop. Ide o tabuľu skla, ktorá zabráni vode, aby sa vám pri sprchovaní dostala do celej kúpeľne.

sklenená zástena

Takéto sprchovacie kúty v kúpeľni nepôsobia rušivo. Práve naopak sú veľmi minimalistické, čo vyhľadáva v dnešnej dobe nejedna rodina. Pokiaľ nemáte možnosť sprchovacieho kúta a máte len vaňu, aj pre vás je sklenená zástena skvelou možnosťou. Sklenená zástena slúži na zachytávanie vody pri sprchovaní. A to je problémom aj pri vani. Sklenenú zástenu preto môžete použiť aj ku vani. Potrebujete inšpirácie na možnosti osadenia sklenenej zásteny do vašej kúpeľne? Navštívte stránku lmmont.sk. Na stránke lmmont.sk nájdete množstvo realizácii sklenenej zásteny, z ktorých si vyberie určite každý.