Nezařazené

Dôležitý moment

Vianoce sú už pomaly za dverami a vy stále hľadáte nejaký originálny darček pre vašu blízku osobu? Dnes už majú všetci všetko a nie je ľahké nájsť niečo originálne, a taktiež také, aby to danú osobu aj potešilo. Určite to sami poznáte, ako každoročne si lámete hlavu nad tým, aký darček komu kúpiť. Radi by ste kúpili niečo, čo vaša blízka osoba ešte nemá a zároveň, aby to bolo niečo, čo bude mať pre ňu alebo pre neho hodnotu. Oblečenie, parfém, kozmetika, pochutiny sú stála klasika, ktorá vás tento rok vôbec neláka. Skúste preto darovať dôležitý moment danej osoby. Pýtate sa ako sa to dá?

dieťa

Veľmi jednoducho. Darujte vašej blízkej osobe fotoobraz na plátno, ktorý zachytáva dôležitý moment jeho/jej života. Dôležitý okamih, na ktorý sa bude s radosťou pozerať každý deň, okamih, ktorý bude mať dôležité miesto v byte alebo dome. Alebo jej podarujte okamih, ktorý ste zažili spolu. Výber motívu fotografie je už na vás. Objednať ho môžete veľmi ľahko dokonca nemusíte ani nikam chodiť do obchodu a tlačiť sa s ostatnými v predvianočnom zhone. Fotoobraz na plátno si jednoducho objednáte aj z pohodlia domova. Stačí si sadnúť za váš počítať, nájsť si internetovú stránku firmy Fotky za babku, ísť do sekcie fotoobraz a urobiť jednoduchú objednávku.

fotka

Zadávanie obrázku a tvorba objednávky je veľmi jednoduchá, skladá sa z niekoľkých krokov a zvládne ju naozaj aj počítačový začiatočník, ktorý ešte nikdy nič cez počítač neobjednával. Viac o fotoobraze na plátno si môžete prečítať aj na stránke spoločnosti, kde si môžete pozrieť aj všetky rozmery obrazu. Fotky za babku ponúkajú najlepšiu kvalitu za najlepšiu cenu na Slovensku. V prípade záujmu sa informujte o cene. V prípade odberu viacej kusov fotoobrazu bude cena ešte lepšia. https://dennikn.sk/966026/v-tychto-desiatich-veciach-je-bratislava-lepsia-ako-praha/ Venujte tieto Vianoce aj vy originálny darček svojej blízkej osobe, venujte jej najlepší okamih.