Zázračná nuru masáž

Pokiaľ hľadáte jedinečný spôsob uvoľnenia, z ktorého si odnesiete nielen zrelaxované telo, potešenú dušu a odťaženú myseľ, ale i zážitok z luxusných priestorov, neopakovateľnej atmosféry či podmanivýcj spoločníčok, určite stavte na nuru masáž! Toto dvetisíc rokov staré umenie je zaručene to, čo Vám pomôže dokonalo vypnúť zbytočné myšlienky a na nejaký čas sa zastaviť v súčasnom rýchlom, stále sa za niečím naháňajúcom svete. Krásna spoločníčka, ktorú si vyberiete, Vás bude híčkať a rozmaznávať po celú dobu trvania masáže. Čo to tá nuru masáž vlastne je a odkiaľ sa zobrala?

Masáž

Nuru masáž je druh energetickej masáže spadajúca pod tantrické masáže. Jej podstatou je prijímanie a odovzdávanie energie. V mnohom je podobná samotnej tantrickej masáži, ako napríklad : pri oboch typoch masérky pracujú pomalým, zmyselným tempom v miestnosti so sviečkami, tlmeným osvetlením a so zmysly ukľudnujúcou hudbou. Taktiež majú v oboch prípadoch masérky zakázané pohlavne sa zbližovať so svojimi zákazníkmi. Jedná sa len a výhradne o zmyselnú masáž! Svoje pomenovanie dostala nuru masáž po špeciálnom géle nuru, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou masáže. Tento gél sa pri tantrických masážach nepoužíva. Nuru gél je priesvitná hmota bez charakteristickej vône či zápachu. Vyrába sa špeciálne pre tento typ masáží z morských rias. Disponuje úžasnými hydratačnými vlastnosťami. Masérka jeho aplikáciou na zákazníkovo telo docieli kĺzavosť a mazľavosť jeho pokožky.

Masáž

Celá masáž je tak oveľa príjemnejšia. Nuru masáž je pôvodom z Indie, kde bola v rámci tantrizmu využívaná ako akýsi rituál očisty tela a ducha. Ľudstvo tantrizmus a jeho magickú silu využívalo už veľmi dávno. Koľko presne je stále predmetom diskusií. Niektoré zdroje tvrdia, že sa jedná o obdobie 2 000 rokov, iné 5 000 rokov. Každopádne, učenie tantrizmu je starodávne umenie, ktorého očarujúcu silu využívali už naši veľmi dávni predkovia. Na tom niečo bude, však? Nie je veľa takýchto učení, ktoré by vydržali v popularite po takúto dlhú dobu. Neváhajte už ani o sekundu navyše! Doprajte sebe len to najlepšie. Veď si to predsa zaslúžite! Nechajte sa rozmaznávať.