Obľúbené latté trochu inak

Dovoľte nám predstaviť Vám skutočne výnimočnú novinku, ktorú si zamilujete okamžite nehovoriac o prípadoch, ak ste milovníci kávy v akejkoľvek podobe a zdravej výživy, v ktorej žiadne umelé produkty nemajú miesto. Chcete vedieť o čo ide? Matcha Latte – jedinečné spojenie zdravia a chuti v každej jednej lyžičke, nakoľko ide o čisto prírodný produkt vyrobený z tých najčerstvejších jemných lístkov čajovníka a prírodného organického cukru z kokosových orechov bez akýchkoľvek iných primiešaných prísad, čo mu zaručuje naozaj výnimočnú prírodnú čistotu v ktorej nemajú umelé prísady absolútne žiadne miesto.

matcha latte

Matcha Latte si môžete vychutnať buď vo forme Vášho obľúbeného latte s jednou veľkou výhodou, čajový kofeín ktorý je v ňom obsiahnutý sa do tela uvoľňuje priebežne a nie naraz ako je to zvykom u kávy – preto si môžete svoju obľúbenú kávu vychutnať inak, v zdravšej alternatíve, no predsa neprídete o tak drahocennú energiu, ktorú si potrebujete dopriať a ktorú Vaše telo potrebuje. Ako je to možné? Zdravú prírodnú energiu Vášmu telu dodá kokosový cukor, ktorý sa taktiež ako čajový kofeín do tela uvoľňuje postupne, čo je jeho obrovské plus. Priebežné uvoľňovanie látok do tela je omnoho efektívnejšie ako to nárazové, kedy už po pomerne krátkom čase začína ich účinok rapídne klesať.

matcha latte

Toto Matcha latte si môžete rovnako vychutnať aj vo forme obľúbených smoothies, stačí si pridať prášok do Vášho obľúbeného smoothie a vychutnať si ho svojim obvyklým spôsobom. Čo na to poviete? Matcha pritom nie je žiadnou novinkou, používali ju už po stáročia v Japonsku práve kvôli jej blahodarným účinkom na celý organizmus aj čo sa týka zdravotnej stránky, nakoľko veľmi priaznivo pôsobí na srdcový systém a takisto zápaly, ktoré zmiznú vďaka pravidelnému užívaniu omnoho rýchlejšie. Vyskúšajte aj Vy túto storočiami overenú prírodnú silu tých najjemnejších čajových lístkov najvyššej kvality.