Nezařazené

Erotická masáž vám pripomenie zmysel života

Viete, aký je zmysel života, alebo sa len domnievate, že to viete? Keď položíte túto všetečnú otázku napríklad ľuďom v rámci anonymnej ankety, dozviete sa možno množstvo odpovedí v štýle mať pekný veľký dom, auto, záhradu a psa. Toto ale so skutočným zmyslom života nemá nič spoločné, a ak ho naozaj nepoznáte, pozorujte malé deti. Tie vám ho prezradia na prvý pohľad. Malé deti sa vedia hrať, sú tvorivé a teší ich každá drobnosť. K životu toho veľa nepotrebujú, ale čo by im skutočne chýbalo, je skutočná ľudská láska, porozumenie a tiež telesné dotyky – objímanie, hladenie, maznanie a masírovanie. A sme pri tom, deti vám odhaľujú zmysel života úplne zreteľne, a vy sa stále držíte tých áut a majetku (všeobecne povedané).

masážny olej

Mnohým dospelým ľuďom chýba porozumenie a dotyky, nemajú príliš možností sa niekoho dotýkať, a tak psychicky trpia. Nechcite skončiť ako oni a doprajte si telesné dotyky častejšie, napríklad formou erotických masáží. Správne vykonávaná tantrická masáž vám navodí v prvom rade pokoj a pohodu, uvoľníte sa, zbavíte psychických blokád a uvedomíte si krásu prítomného okamihu, byť tu a teraz.

erotická masáž

Iste, že cieľom erotickej masáže je vyvrcholenie, ale dôležité je aj to, ako k nemu dospieť, teda nie mechanickým sexom a stimuláciou penisu tak, že vyvrcholíte za tri minúty, a idete domov. Nič také, podstatná je energia, ktorá tu vzniká medzi masérkou a klientom, dvaja ľudia sú si veľmi nablízku a uvedomujú si, že tu panuje sexuálne napätie či energia, aj keď nedochádza k pohlavnému styku. Tým pádom si môžete z erotickej masáže odniesť oveľa viac, než z milostného sexuálneho dobrodružstva v zle fungujúcom vzťahu, alebo tam, kde je sex skôr rutinou a nudou či dokonca „manželskou povinnosťou“. Preniknúť do tajov tantry je pomerne ľahké, stačí sa jej viac otvoriť a dovoliť sám sebe to, na čo máme všetci právo – na zmysluplný život v rozkoši a slasti.