Ako vybrať dievčenskú mikinu pre vašu dcéru?

Doprajte vašej dcére alebo vnučke darček v podobe dievčenskej mikiny. V ponuke máme množstvo kvalitných kúskov, vhodných pre malé dievčatá. Od rôznych farebných kombinácií až po jednorožce a nápisy z ktorých si vyberú aj náročnejšie slečny.

S čím skombinovať dievčenskú mikinu?

Pri výbere mikiny sa nemusíte báť experimentovať. Mikiny sa hodia ku všetkému. Či u vaša slečna nosí rada sukne alebo rifle, mikinu viete skombinovať so všetkým. Vyzerajú dobre s teniskami, šľapkami aj čižmami.

dievcenske mikiny

Aký strih zvoliť?

V Big Star nájdete dievčenské mikiny v rôznych prevedeniach. Ponúkame mikiny so zipsom, bez zipsu, s kapucňou aj bez kapucne. Mikiny s kapucňou sa hodia k dievčatám ktoré preferujú športovejší typ obliekania. Mikiny bez kapucne a so zipsom ulahodia slečnám, ktoré nedajú dopustiť na svoj outfit a musia vždy vyzerať elegantne.

Sú vhodné do každého počasia

Dievčenské mikiny sú vhodné do každého počasia. Zahrejú počas zimných mesiacov a chladných jarných a jesenných dní. Zaobstarajte vašej slečne viacej kúskov, ktoré budú nosiť k rôznym príležitostiam. Elegantnejšiu mikinu využijú na párty alebo do školy. Mikinu so športovejším vzhľadom vynosia počas športovania.

dievcenske mikiny

Aké farby zvoliť?

Keď neviete akú farbu má vaša dcéra najradšej, tak sa jej spýtajte. Predídete tomu, že nad ňou ohrnie nos a neoblečie si ju ani za svet. Vyberajte mikiny s nenápadnými, univerzálnymi odtieňmi, ktoré sa dajú skombinovať s oblečením. Môžete siahnuť aj po sýtejších farbách. Dievčatá obľubujú aj žltú, modrú, fialovú, zelenú alebo oranžovú farbu. Môžete siahnuť aj po mikine so vzormi. Tie patria medzi najobľúbenejšie. Dievčatám sa určite bude páčiť mikina so vzormi kvetov alebo jej obľúbenej rozprávkovej postavičky.Pamätajte na základné pravidlo, ktoré dodržujte pri výbere. Vždy sa spýtať na názor svojej dcéry. Iba tak predídete sklamaniu.